Моя репортажна зйомка – це суміш уваги до людей, до моменту та до атмосфери.
Швидше за все, ви не помітите моєї присутності на заході і лише потім здивуєтеся, як багато фотографій отримали в результаті. Все тому, що я люблю спостерігати за людьми, їхніми емоціями та проявами у взаємодії з іншими. А ще знімаю у беззвучному режимі та без спалаху – і це точно оцінять всі учасники події)
Мені подобається легкий, кольоровий та злегка кінематографічний стиль обробки, який дозволяє занурити глядача в атмосферу і надати чарівності та глибини будь-якій – навіть надофіційній – події.
Для мене важливо не лише передати на фото те, що відбувалося тоді чи тоді, а зробити світлини, які учасники події захочуть зберегти на згадку і навіть поставити на заставку в соцмережах.
Окрім того, в якості подарунку ви отримаєте від мене атмосферне відео з вашої події, яке ще глибше запам'ятається всім присутнім і збере для вас чимало лайків та репостів.
 
Я швидко працюю – вже в день події ви отримаєте 10-20 емоційних світлин, аби запостити їх в інстаграмі чи фейсбуці. Решту 100-300 фотографій я надсилаю протягом 2-7 днів залежно від обсягу відзнятого матеріалу.
Вартість моїх послуг репортажної зйомки – 1500 грн\год. Сюди входить фото та відео зйомка на локації, обробка фото та монтаж відео. Працюємо за передоплатою 50%.
Пишіть в усі месенджери, буду рада співпраці)
Back to Top