Пакет Solo
Тривалість зйомки:  1 година
Зйомка одного-двох образів, в результаті ви отримуєте 30 ретушованих фотографій та 100 фотографій в авторській кольорокорекції в електронному вигляді.
Вартість 3500 грн
Пакет mix
Тривалість зйомки: 2 години
Зйомка 3-4 образів, в результаті ви отримуєте 50 ретушованих та 100-200 фотографій в авторській кольорокорекції  в електронному вигляді.
Вартість 5000 грн
ПАКЕТ EVENT
Тривалість зйомки: 1 година
В день події ви отримаєте 10-20 емоційних світлин, аби запостити їх в інстаграмі чи фейсбуці. Решту 100-300 фотографій я надсилаю протягом 2-7 днів залежно від обсягу відзнятого матеріалу. У подарунок ви отримуєте відео з події.
Вартість: 2000 грн\год. Сюди входить фото та відео зйомка на локації, обробка фото та монтаж відео. Працюємо за передоплатою 50%.
Важливо:
Оренда фотостудії оплачується окремо, вартість становить 500-800 грн/год. залежно від студії. Після обговорення стилю фотозйомки я раджу варіанти та допомагаю обрати фотостудію для ваших потреб.
Макіяж та зачіска для фотосесії робиться на ваш розсуд, за потреби я пораджу вам візажиста, з якою співпрацюю на регулярній основі. Вартість складає від 1000 до 1500 грн залежно від стилю макіяжу та зачіски. За бажанням ви можете працювати з власним візажистом та стилістом. 
Дата фотосесії бронюється після внесення 50% передоплати, яка не повертається у випадку відміни зйомки.
Якщо ви не бажаєте, аби ваші світлини публікувалася в соціальних мережах фотографа - будь ласка, попередьте про це завчасно, на ціну фотосесії це не впливає.
Додатково ви можете замовити друк фотографій, фотокнигу, подарункове оформлення фотосесії. Така послуга рахується індивідуально за вашим запитом.
Вихідні файли RAW не віддаються замовнику і залишаються у фотографа.
На будь-яку фотосесію ви можете придбати подарунковий сертифікат.
У своєму профілі я розповідаю, як підготуватися до фотосесії.
Прочитати можна тут.
Back to Top